Armstrong A-Wing XPS

A-Wing XPS ponúka väčší výkon a radikálnu odozvu oproti svojmu predchodcovi, pri zachovaní rovnakých rozmerov. Bol navrhnutý a testovaný tak, aby ovládanie bolo prirodzené a pohodlné. Bez ohľadu na vaše skúsenosti alebo štýl jazdy je A-Wing XPS prispôsobený tak, aby ste sa mohli sústrediť na jazdu a plne si ju užiť.

Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Zvoľte variant
Kód: 2908/2 2908/3 2908/4 2908/5 2908/6 Zvoľte variant
Značka: ARMSTRONG
€830 €850 €910 €1 010 €1 060 od €830
Kategória: Wingy
Záruka: 2 roky

Nech už ide o voľné lietanie, surfovanie na vlnách alebo freestyle, úplne nový A-Wing XPS prináša výkon, silu a kontrolu novej generácie. Oslovili sme popredných dizajnérov v oblasti krídel a drakov na svete, aby sme túto konštrukciu posunuli na ďalšiu úroveň. Každý aspekt nového A-Wing XPS bol starostlivo premyslený, testovaný a jemne nastavený pre širokú škálu jazdných podmienok.

Inovatívny dizajn krížového vrchlíka (XPS) poskytuje vynikajúcu úroveň spojenia počas jazdy. Tento futuristický usporiadanie panelov výrazne znižuje deformáciu plachty tým, že zlepšuje rozloženie zaťaženia a tuhosť rámu. To všetkým veľkostiam krídiel poskytuje veľmi priamy a ovládateľný pocit pre ľahké a pohodlné lietanie. Vymeniteľné uhlíkové lišty minimalizujú kmitanie odtokovej hrany a umožňujú ľahkú úpravu plachty pre rôzne sily vetra.

Krížový profil XPS v spojení s našou predom zakrivenou geometriou špičky produkuje neuveriteľnú rýchlosť spolu s vynikajúcim výkonom proti vetru. To výrazne prispieva k amplitúde skokov pri freestyle manévroch a poskytuje dostatok času na visenie vo vzduchu a pre hladké pristátie.

Toto krídlo je tiež snom surfera na vlnách s minimálnym alebo žiadnym klesaním alebo kmitaním plachty a vynikajúcou stabilitou, čo umožňuje jazdcovi sústrediť sa menej na krídlo a viac na zdolávanie vlny.

Novo vyvinutá hybridná uhlíková rukoväť (HCH) má tuhú uhlíkovú kostru a mäkký vypolstrovaný povrch. Táto kombinácia ponúka najlepšiu rovnováhu medzi kontrolou a pohodlím.

Prehľad je kľúčový

Priehľadné okná v krídle pre lepší prehľad o dianí okolo, ale najmä pred vami, sú samozrejmosťou.

Bezpečnosť a odolnosť

Vďaka pridanej aramidovej výztuži na popruhu s očkom pre leash sa nemusíte obávať, že by ste pri páde krídlo stratili.

V balení: Krídlo Leash Extra výztuhy Opravná sada so záplatami všetkých farieb, ktoré sú na krídle Transportný vak. Ak chcete objednať aj iný produkt od Armstrongu, ktorý na našom webe nemáme uvedený, radi vám ho u výrobcu objednáme. !!!

 
 
 
Späť do obchodu