Armstrong WKT 109 - 139 cm

Doska s prvotriednou technológiou, ktorá je tuhá, pevná a ultratenká, ideálna pre wakeboard, kitesurfing a ťahanie na lane.

Velikost
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Na objednávku 5-7 dni Zvoľte variant
Kód: 2981/109 2981/122 2981/137 Zvoľte variant
Značka: ARMSTRONG
€1 400
Kategória: Foil boardy
Záruka: 2 roky

Naše nové a inovatívne dizajny dosiek pre wing surfing s "Forward Geometriou" zdôrazňujú našu túžbu a vášeň neustále sa zlepšovať a maximalizovať potenciál každej jazdy!

Séria WKT bola špeciálne vyvinutá s ohľadom na požiadavky pri foilingu s wake kitem alebo ťahaním za loďou. Technologicky pokročilá forma tvarovaná konštrukcia z uhlíkových vlákien poskytuje neuveriteľnú tuhosť a odolnosť pri zachovaní minimálneho objemu a hrúbky dosky.

Vysokokvalitné 320mm lišty z uhlíkových vlákien A+System umožňujú nastavenie geometrie dosky a foila do optimálnej polohy.

Krátky board bezpochyby ponúka lepšiu manévrovateľnosť a cit pri lete, ale dostáva sa s ním ťažšie do levitácie. Až doteraz to znamenalo, že čím bol board kratší, tým bolo ťažšie dosiahnuť stabilitu a rýchlosť pri štarte. Nové tvary Forward Geometry znižujú tieto nároky a umožňujú využiť hlavné výhody krátkych dosiek.

Rozmery a odporúčania pre dosky WKT:

137 cm:

4'6" x 18,5" (11,5L) - Najväčšia veľkosť v tejto sérii, čo z neho robí ideálnu dosku pre ťažších jazdcov. Začiatočníci ocenia, ako táto doska urýchľuje ich pokroky vďaka odpusteniu pri štarte z vody.

WAKE: začiatočníci 65-89kg, pokročilí >89kg KITE: začiatočníci 65-89kg, pokročilí >89kg TOW: začiatočníci 79-89kg 122 cm:

4'0" x 17,5" (9,5L) - Ideálny balans medzi dĺžkou a nízkym objemom pre skúsených jazdcov na ťahadle alebo kitery. Pre pokročilých jazdcov za loďou je toto ideálna veľkosť.

WAKE, KITE: pokročilí 65-89kg TOW: skúsení všetkých váhových kategórií

109 cm:

3'7" x 16,5" (8,2L) - Najmenšia varianta z radu WKT je vhodná pre ľahkých jazdcov alebo skúsených jazdcov vo všetkých troch športoch. Vďaka svojej minimálnej dĺžke je tiež ideálnou voľbou pre pumpovanie na hladkej vode.

WAKE, KITE, TOW: skúsení všetkých váhových kategórií, začiatočníci do 64kg PUMPING: všetky váhové kategórie V balení: Doska Prenosná taška 2 footstrapy

!!! Ak chcete objednať aj iný produkt od Armstrongu, ktorý na našej stránke nie je uvedený, radi Vám ho u výrobcu objednáme. !!!

Späť do obchodu