Downwinder

Už si niekedy počul o Downwinde? Ide o vzrušujúci, nový šport surfovania na vlnách, ktoré sú vytvorené vetrom. Nejde len o obyčajný paddleboarding, pre zvládnutie potrebuješ nielen rovnováhu, ale aj silu a zručnosť. Osvoj si základy zaujímavej vodnej aktivity pod dohľadom inštruktora a strhni pohľady okolia!

Skladom
Kód: 3144
€150
Kategória: ZÁŽITKY

Paddleboarding po vetre (downwinding) využíva vietor a vlny, ktoré sa vytvárajú na hladine.Pre začiatočníkov je dôležitým krokom zvládnutie flat water štartu, techniky, ktorá umožňuje vstať na dosku uprostred vodnej plochy. Po úspešnom naskočení na surf, dokážeš vystúpiť nad hladinu, kde budeš môcť pomocou pumpovania udržiavať svoju rýchlosť a s eleganciou surfovať na vodných vlnách. Táto zručnosť vyžaduje nielen silu, ale aj zručnosť a rovnováhu, čo robí downwind surfovanie nesmierne pútavým a odmeňujúcim športom pre všetkých nadšencov downwindu.

Kurz obsahuje: 

  • zapožičanie kompletnej výstroje 
  • služby inštruktora

 

Sezóna/Počasie

Downwind prebieha od mája do októbra.

 

Oblečenie

Odporúčame si so sebou zobrať plavky a uterák. Všetko ostatné vybavenie Vám bude zapožičané.

 

Podmienky

Minimálny vek 10 rokov, dobrý zdravotný stav a potrebné základné plavecké skúsenosti. Rezerváciu je vhodné zrealizovať minimálne týždeň vopred. Zážitok je možné absolvovať kedykoľvek v rámci sezóny.

 

Lokalita: Trenčín

pro 1 osobu

na 2-3 hodiny

Späť do obchodu