Freediving level1

Váš prvý krok k zisteniu, prečo sa freediving stáva populárnym spôsobom skúmania sveta pod vodou. Nevyžaduje žiadny predchádzajúci kurz freedivingu. Označenie Freediving sa týka vnútornej sily, disciplíny a kontroly nad sebou. Ak ste vždy chceli vstúpiť do ticha podvodného sveta podľa vašich vlastných predstáv, zostať tak dlho, ako vám to váš dych dovolí, potom je freediving pre vás ten správny smer.

Skladom
Kód: 45
€250
Kategória: ZÁŽITKY
76689022 1862740483858531 9162685750985097216 n
Akcia

Dátum kurzu:

1.Máj - 1.November 

 
Miesto konania:
 

Senec - Čiernovodské jazero - Guláška

Na absolvovanie kurzu PADI Freediver, musíte mať minimálne 15 rokov. Potrebujete primerané zručnosti v plávaní a musíte mať dobré fyzické zdravie. Nevyžaduje sa žiadna predchádzajúca skúsenosť so šnorchlovaním, potápaním alebo freedivingom. Mladší ako 15 rokov? 12-roční a starší sa môžu prihlásiť na kurz PADI Basic Freediver a osemroční a starší sa môžu prihlásiť na kurz PADI Skin Diver .

Kurz PADI Freediver pozostáva z troch hlavných fáz: Oboznámenie sa s princípmi freedivingu prostredníctvom skúseného inštruktora PADI Tomáša Slávika. Osvojenie si techniky dýchania, ako aj statické a dynamické apnea. Cieľ – statická apnea 90 sekúnd a dynamická apnea 25 metrov. Precvičenie voľného ponorenia do 10 – 16 metrov.

V kurze PADI Freediver sa naučíte používať masku, šnorchel, plutvy, neoprénový a záťažový opasok. Najlepšie je použitie výstroja navrhnutého špeciálne pre freediving Váš inštruktor PADI Vám rád doporučí vhodnú freediverskú výstroj.

CENA ZAHRŇUJE:

individuálny kurz
Rozvoj vedomostí
Tréningové ponory v bazéne
ponory na otvorenej vode
Padi inštruktora potápania
Možnosť zakúpenia alebo zapožičania potrebnej výstroje
PADI freediver level1 certifikáciu e-card
Certifikačná poplatky
ITINERÁR KURZU:
Day 1: Úvod do kurzu, tréningové ponory v bazéne, teoretickú časť (5-6 hodín)
Day 2:  ponory na otvorenej vode a teoretickú časť. (5-6 hodín)
Day 3: ponory na otvorenej vode, teoretickú časť a záverečný test. (5-6 hodín)
max. hĺbka 16 m

POŽIADAVKY:

Minimálny vek je 15 rokov
vedieť plávať
zdravotne spôsobilí sa potápať

Späť do obchodu